fb_pixel
Loading, Loading!
Школа англійської мови Редфорд
Замовити дзвінок
Мова
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 9.00-15.00

Курсы английского языка Киев
Школа английского языка Редфорд
Курсы английского Redford
Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Харків, центр, вул. Гіршмана, 16
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку

Відзнаки американської і британської англійської мови

Відзнаки американської і британської англійської мови
Переглядів 465
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Англійська - одна з найбільш поширених мов, котра не припиняє розвиватися. Відповідно, існує безліч варіацій англійської: австралійська, американська, британська, шотландська та інші. Всі вони схожі, але мають відмінності, в залежності від регіону, де вживаються. Давайте розберемося, в чому ж полягають відмінності американської англійської від класичної.

ФОНЕТИЧНА СКЛАДОВА

Американці розмовляють більш динамічно і різко. Так трапляється в зв'язку з тим, що вимова американської англійської має характерні відмінні риси:

  • звук [e] у вимові звучить, як [ɛ] ;
  • в звуці [ju:] після приголосних пропадає [j]. Яскравий приклад - слово "student". Воно буде вимовлятися, як [stu: dent];
  • звук [r] буде вимовлятися, і в кінці, і в середині того чи іншого позначення.

Насправді, відмінних моментів набагато більше. Іммігранти з усіх кінців землі безпосередньо вплинули на формування американської англійської своєю вимовою. Вони починали вивчати мову вже після того, як прибували в Америку, намагалися швидко вивчити англійську для забезпечення елементарних потреб. Тож не дивно, що через це багато правил вимови ігнорувалися і поступово змінювалися. Також люди стали вимовляти фрази зі спрощеною інтонацією. Якщо британська версія відрізняється різними особливостями (вона розділяється на підвиди), то американська варіація англійської примітна низхідним тоном і рівним інтонаційним рівнем.

ОРФОГРАФІЧНА СКЛАДОВА

Орфографічні основи американської варіації англійської досить прості. Щоб ви зрозуміли, про що йде мова, ознайомтеся з деякими прикладами:

Британська варіація
Американська варіація
· colour
· favour
· color
· favor

ГРАМАТИЧНА СКЛАДОВА

Відвідуючи розмовні клуби англійської або при вивченні американської англійської найчастіше використовуються такі часи, як:

  • future;
  • past;
  • present simple.

Present Simple, як і інші часи англійської, застосовується в граматиці вкрай рідко.

Форма американської англійської розробляється за принципом «Бути простіше». Якщо говорити про деталі мовної системи, то граматика відноситься до таких, які змінюються рідше за інших. Але коли створювалася американська англійська, граматику спростили і змінили. Також є схожі слова, але написання у них різне.

Чому краще вивчати англійську версію? Чим британський англійський вигідніше? Може бути чотири відповіді на дане питання.

  1. Спочатку варто сказати, що британський варіант визнаний офіційним і найпоширенішим.
  2. Друге - британський набагато ширший і багатший за всіма напрямами.
  3. Третє - при вивченні британської англійської в вашій голові закладається повноцінне усвідомлення граматичних нюансів.
  4. Четверте - ви забезпечите собі коректну лаконічну вимову.

Найважливіше - це виконувати необхідні дії в правильній послідовності. Спочатку ви вивчаєте популярну корисну всесвітньо відому британську англійську мову, а в процесі, грунтуючись на вивчених засадах, вникаєте в нюанси англійської та її сленгу.

Відзнаки американської і британської англійської мови
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 3 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Додати коментар