Loading, Loading!
Школа англійської мови Редфорд
Замовити дзвінок
Мова
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 9.00-15.00

Обирай зручнулокацію длязанять англійською
Обирай для себезручний графік занять
Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Харків, центр, вул. Гіршмана, 16
Надіслати заявку

Відгуки про школу англійської мови Редфорд

Відгуки про школу англійської мови Redford на сайті: Enguide.ua

Додати відгук
Оля
Я дуже давно мрiяла вiльно спiлкуватись англiйською. А коли англiйська знадобилася мені на роботі, я зрозуміла, що нічого зволікати. Спершу я трохи вагалась щодо школи, адже на той час вона тільки відкрилась. Але коли я прийшла на зустріч і консультант мені все детально пояснив та підібрав підходящу для мене навчальну програму - я вирішила спробувати. Адже атмосфера у школі надзвичайно приємна. Дівчатка-адміністратори, консультанти, викладачі - усі дуже привітні та завжди раді допомогти. Дуже радує індивідуальний підхід у навчанні. Один на один з викладачем можна пройти усі незрозумілі теми у зручний для мене час. А від розмовних клубів я взагалі в захваті! Дуже допомагає розговоритися. Дякую команді Redford за чудову роботу!)))
Анатолій
Я записався на курси томущо тут є комбінація особистих та групових занять. Це класно, бо мені майже 50 років і інформація вже не сприймається так легко як раніше. Мені дуже подобається такий підхід, бо коли я не розумію, я можу спитати у викладача на особистому занятті. Мені завжди все чудово почснює викладач Ірина. Особливо добре, що підручники дуже сучасні і ми обговорюємо важливі теми, які є актуальні зараз. Рекомендую
Ігор
Школа відкрилася відносно недавно, але уже досягла значного успіху. Я не шкодую, що обрав саме Redford для того, щоб підтягнути свою англійську. Невеликі групи (у мене 6 чоловік), можливість індивідуальних консультацій та спікінг-клуби - все входить у загальну вартість курсу, яка є доступною та влаштовує мене по співвідношенню "ціна-якість". Навчання проходить з користю. На уроках з носіями мови вже почуваю себе більш впевнено. Викладачі, з якими мені вдалося попрацювати - майстри своєї справи. Поганого сказати нічого не можу.
Ксенія
Доброго дня. Хочу залишити свій відгук про ці курси. Записала сюди свою дочку у дитячу групу в квітні. Прозаймалась на курсах вона три місяці. І це були наші перші курси на які вона сама із задоволенням хотіла ходити. Тут дуже сучасні підручники, до яких є багато аудіо та відео матеріалів. Викладач цікаво доносить інформацію, і що найцікавіше, коли я захотіла відвідати заняття, керівництво школи поспілкувалось з вншими батьками дітей і узгодивши це, зняли 1 урок на камеру. Таким чином ми змогли не лише подивитись як дітей навчають англійської, а також побачити як наші діти ведуть себе за відсутності батьків
Леся
Мій син відвідує школу Redford на Борщагівці (бульвар Кольцова, 14-К). Дуже рекомендую цю мовну школу! Висока якість навчання, помірна ціна! Школа нам дуже подобається. Син суттєво підтягнув англійську, особливо граматику і розмовну мову. В школі оцінки з англійської стали значно кращими. Сину відвідує заняття із задоволенням. Викладачі - молоді приємні, дають зрозуміле пояснення, заняття організовані цікаво. Влаштовує зручний час для занять, зручний розклад. Дуже подобається розмовний клуб по суботах, особливо спілкування з носіями мови, а також індівідуальні заняття (консультації). Все це на приємну ціну вже включене у навчальний курс. Плануємо і далі продовживати навчання у Redford.