Loading, Loading!
Школа англійської мови Редфорд
Замовити дзвінок
Мова
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 9.00-15.00

Обирай зручнулокацію длязанять англійською
Обирай для себезручний графік занять
Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Харків, центр, вул. Гіршмана, 16
Надіслати заявку

Правила англійської мови та особливості їх вивчення

Правила англійської мови та особливості їх вивчення
Переглядів 156
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share


ЯКІ Є МЕТОДИКИ ВИВЧЕННЯ

Традиційна

Вивчається база, в яку входять слова, виключення та інше. Складаються діалоги, питання-відповіді і переказується текст. Знання, отримані цим методом - фундаментальні та важливі, але таким шляхом швидко засвоїти матеріал не вийде.

Нетрадиційна

Ухил йде на розуміння та відтворення в мові граматичних конструкцій. Це інтенсивна практика, навички спілкування виробляться швидко.

Перед тим, як почати заглиблюватися у вивчення англійської мови, необхідно мати уявлення про можливі труднощі в розумінні граматики, з якими можна зіткнутися. Їх потрібно подолати, оскільки в іншому випадку досконально освоїти мову навряд чи вийде.

Давайте детальніше обговоримо, які перепони можуть виникнути в ході навчання.

ТРУДНОЩІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ

  1. Першочергова проблема, з якою зустрічаються практично всі - вимова. Спілкуватися на рівні носія мови дозволить багаторічна розмовна практика. Для цього повинен бути вироблений специфічний акцент. Хорошим практичним заняттям стане відпрацювання вимови в англомовних країнах.
  2. Друга проблема - мовний бар'єр. Найчастіше, якщо людина вільно володіє українською чи російською мовами - вільно вести діалог англійською вона не зможе. Щоб стати більш відкритою для спілкування, слід використовувати такий же метод, що і для відпрацювання вимови. Крім цього, щоб досягти додаткового ефекту, рекомендується більше спілкуватися з іноземцями.
  3. На третьому місці - сприйняття англійської мови на слух. При спілкуванні з англомовною людиною не завжди зрозуміло, що вона говорить, оскільки на практиці носій мови вкрай рідко застосовує мовні словоформи або ідеально правильно висловлюється з граматичної точки зору. Коли людина говорить, мова звучить уривчасто і швидко, плавної і повільної вимови годі й очікувати. Думка доноситься з акцентом. Щоб бездоганно розуміти англійську мову, потрібно якомога частіше слухати англійські аудіо-записи, ще більше розмовляти з англомовними представниками. Таким чином, розмовна мова стане зрозумілою і доступною, в подальшому з легкістю буде зрозуміле кожне слово, навіть сленг.

Люди звикли думати, що англійська граматика - це одна суцільна проблема. Насправді, все трохи простіше. Щоб почати орієнтуватися в англійській мові, необхідно зануритися в систему тимчасових відмінків. Вони представлені в 16 формах. Також варто приділити час артиклям, фразовим і модальним дієсловам. Не здавайтеся, адже якщо кінцева мета - вивчити англійську мову досконало, то навіть складні граматичні конструкції не будуть перешкодою.

До очевидних труднощів вивчення відноситься і те, що люди не хочуть і не вміють думати англійською мовою, через що і розмовна мова дається з великими труднощами. Розмірковуйте англійською, і ви помітите, як ваш рівень мови значно підвищиться. Якщо самостійно впоратися зі складнощами у вивченні англійської мови не виходить - записуйтесь на онлайн-курси, замовляйте корпоративну англійську, відвідуйте репетиторів, спілкуйтеся по скайпу, дивіться більше кінофільмів мовою оригіналу.

Ну і звичайно ж, записуйтесь на безкоштовне пробне заняття на нашому сайті.

Правила англійської мови та особливості їх вивчення
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 2 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Додати коментар
Статті