Loading, Loading!
Школа англійської мови Редфорд
Замовити дзвінок
Мова
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 9.00-15.00

Обирай зручнулокацію длязанять англійською
Обирай для себезручний графік занять
Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Харків, центр, вул. Гіршмана, 16
Надіслати заявку

Redford мережа шкіл англійської мови

Школа англійської мови в Redford здійснює навчання за індивідуально розробленою унікальною методикою. Такий підхід дозволяє отримати потрібні знання і навички в найкоротший термін і офіційно надавати гарантію результату. На сьогоднішній день школи відкриті в Києві (на Позняках, Борщагівці, Оболоні та Палаці Спорту) і в центрі Харкова.

Чому Redford особлива школа англійської мови?

Навчання англійській у Редфорд  відбувається на групових та індивідуальних заняттях. Два уроки на тиждень студенти займаються в міні-групах з 4-8 чоловік. А кожне третє заняття - індивідуально з викладачем. На ньому закриваються пропущені заняття, заповнюються прогалини у знаннях, що виникли, або відбувається більш детальне опрацювання окремих тем. Всі індивідуальні заняття з англійської  включені у вартість курсів.

За кожним учнем закріплюється персональний викладач, який завжди допоможе розібратися з усіма складнощами, що виникли в процессі навчання і проводить індивідуальні уроки (без додаткової оплати). Так само, у кожного студента є персональний освітній консультант, який допомагає відпрацювати пропуски, стежить за динамікою успішності протягом усього курсу вивчення англійської та надає регулярні звіти з рекомендаціями щодо збільшення ефективності.

школа английского +
школа английскогошкола английского языкашкола английского в киевешкола английского киевшкола английского языка в киевешкола английского языка киевшкола английского редклиффшкола английского языка редклиффшкола английского языка в киеве редклиффшкола английского в киеве редклиффшкола английского redcliffшкола английского языка redcliffшкола английского в киеве redcliffшкола английского языка в киеве redcliffанглийский в киевеанглийский киевеанглийский в киеве редклиффанглийский язык в киевеанглийский языка киеве редклиффанглийский язык redcliffанглийский redcliffанглийский язык киев redcliffанглийский киев redcliffанглийский язык в киеве redcliffанглийский в киеве redcliff

Секрет успішного вивчення англійської в школах Redford

Існує тільки три речі, які впливають на успіх навчання і забезпечують 100% результат
0%
Викладачі

Сертифікований викладач - це половина успіху в навчанні. Він не повинен бути перекладачем або людиною, яка просто знає англійську. У нього в першу чергу повинні бути навички навчання і настанови. Всі наші викладачі мають міжнародні сертифікати відповідності та досвід викладання більше 5 років.

0%
Системність

Важливий фактор - це системність навчання. Єдиний безперервний процес, який крок за кроком веде до мети. У сучасної людини графік дуже гнучкий і часто доводиться змінювати плани на ходу. З цієї причини ми розробили курс складається з групових та індивідуальних занять. Останні мають "гнучку" програму і узгоджуються зі студентом.

0%
Контроль успішності

Щоб досягти мети в повному обсязі і в строк, необхідно постійно стежити за ходом навчання протягом всього курсу. У кожного з наших студентів є індивідуальний освітній консультант. Він контролює відвідуваність, готовність до уроків і процес засвоєння матеріалу. Будь-який з цих прогалин учень може надолужити на індивідуальних заняттях.

0%
Успішний результат

Ми врахували всі можливі перешкоди, з якими зазвичай стикаються студенти. Вони були враховані в нашій унікальній методиці вивчення англійської мови в школах Redford, яка показала свою ефективність і гарантовано забезпечує результат.

Викладачі школи англійської мови Redford

Чому англійську мову краще вчити з Redford

Засновник шкіл англійської мови

складаємо план вивчення англійської
Складаємо план

Детальне тестування: читання, письмо, граматика, розмова. Складання персонального навчального плану виходячи з цілей і завдань студента.

вчимося англійській
Вчимося

Навчання в групах по 4-8 чоловік з однаковим рівнем знань. Щотижневі івенти для учнів: розмовні клуби, англійський кінотеатр, виїзні заходи.

збільшуєм рівень складності англійської
Труднощі

На підставі щотижневого тестування з пройденого матеріалу, освітній консультант призначає додаткові індивідуальні заняття.

школа англійської тестує
Результат

Після проходження фінального тестування і по закінченню курсу видається відповідний диплом.

Як вивчають англійську мову у школахRedford

урок англійської у школі РедфордМетодика навчання в школі англійської мови Редфорд розроблена таким чином, що учень на 99% занурюється у мовне середовище. Лексика, яку використовує викладач на заняттях - проста і зрозуміла. Процес навчання проходить швидше, як тренінг, а не як звичний шкільний урок. Максимальна увага приділяється розмовному аспекту. На рівнях від Pre-intermediate на заняттях використовується тільки англійська мова. У Редфорд немає нудного зубріння граматики і годин теоретичних пояснень. Всі уроки проходять жваво, активно і з максимальною користю для запам'ятовування матеріалу. Починаючи з рівня Pre-intermediate учні отримують  уроки з носіями англійської мови. Домашні завдання - мінімальні, вони необхідні для закріплення інформації, отриманої на уроці. Якщо у студента є величезна тяга до знань, викладач завжди підкаже додаткові ресурси, і забезпечить підтримку в перевірці додаткових домашніх завдань протягом усього навчання.

  • Кожен курс навчання, який триває 3 місяці, складається з 48 групових занять.
  • Кожні 2 тижні в рамках школи проходять розмовні клуби на різні життєві теми і за весь курс учень відвідує 12 розмовних клубів.
  • Додаткові індивідуальні уроки входять у вартість курсу.
  • Протягом всього навчання за кожним студентом закріплюється персональний освітній консультант.

Скільки рівнів потрібно пройти, щоб знати англійську мову?

Навчання в нашій школи ділиться на 12 етапів. Всі рівні відповідають міжнародній градації рівнів володіння англійською мовою. Термін навчання залежить від Вашого початкового рівня, а також від Вашої готовності вивчати мову і старанності.

Ми переконані, що не існує чарівної пігулки або потаємної ділянки на тілі, натиснувши на котру людина може вивчити англійську з нуля за місяць. Спираючись на наш досвід ми однозначно не віримо в супер швидкі двотижневі експрес курси і т.п. Якщо взяти початковий рівень, коли людина не знає мову взагалі, необхідно не менше року, щоб вийти на побутовий розмовний рівень.

Питання - відповіді

Наталя
Якою мовою проводяться заняття?
Redford: Майже усе заняття - англійською. Відповіді на уточнюючі запитання залежать від мови якою ви розмовляєте.
Тетяна
Смогу ли я выучить английский язык в Вашей школе за 3 месяца (на уровне разговорного)?
Redford: Все зависит от вашего текущего уровня и программы, по которой вы будете проходить обучение. Предварительно - все реально :)
Христина
Можна отримати більш детальну інформацію по кількості рівнів навчання, тривалості кожного рівня, вартості, на якій мові, окрім англійської проводяться заняття (укр/рос?). Дякую.
Redford: Пропонуємо завітати до нас на каву :) Наші консультанти залюбки нададуть вам усю інформацію.